KNIHA NÁVŠTĚV

piękne:-)

To są moje ulubione malunki. Zawsze pełne historii i opowieści, przepełnione prawdą. Teraz te malunki goszczą w naszym domu, na książkach i innych przedmiotach, przyozdabiając wnętrze, tak między ścianami i wewnątrz nas:-) To prawdziwa przyjemność być w otoczeniu tego wrażliwego, artystycznego świata, który tworzysz. Dziękuję.

Je dobré být vidět

Je dobré být vidět, přeji hodně vnitřního štěstí!

Re: Je dobré být vidět

Ne vždy, u schovky by to dobré nebylo. Ale tady asi ano. Děkuji za přání. Chráním si ho bedlivě. Jen nevím, která Jarka. Znám jich mnoho. Ale nevadí. Třeba to ke mně doputuje.

Doře je tu

Stránky pro obnovu "osrdí", laská to tu, hřeje to tu, dobře je tu. Gratuluji, Regi.

Re: Doře je tu

My jsme rádi, že jsme dobře zatopili a laskavostí nešetřili a dobro trochu rozeseli do toho světa duší v přízni. Děkujeme a v rozdávání toho, co jsme dostali shůry, budeme pokračovat.

díky

Ahoj Regí,po delší době jsem nahlédla na Tvé stránky. Musím říct, že miluju způsob jakým píšeš.Nerozumím tomu, proč mi každý Tvůj článek vhání slzy do oka. Věřím, že kdybys napsala recept na tvarohovou buchtu, dojme mě to spolehlivě k slzám... Moc ráda bych měla Tvou knihu fejetonů. Jak je možno jí zakoupit? Děkuji ti za vše a přeji hezké dny! Zuzka.
P.S.: I když se nevidíme, neznamená to, že na sebe nemyslíme!

Re: díky

Milá Zuzko, souzním s tvou poslední větou. Jsou lidé, o kterých stále víme a když je náhodou potkáme, u srdce to hezky poskočí. Vidíš, fejeton o tvarohové buchtě je skvělé téma, budu o tom přemýšlet. A dáme k tomu konečně tu kávu. Holka nejsi sama, komu se slzy derou, moje kamarádka z konzervatoře mi vždycky píše...Já vím, že bych se měla smát, ale já to vždycky probulím...Tak už jste dvě a to je dvojitá odměna. Děkuju, že vás, holky, mám.

Pohlazení po duši

Ahoj, Regi, tvůj příspěvek na facebooku, které moc ráda sleduji, mě přiměl, abych klikla na tyhle tvé stránky, a jsem za to moc vděčná. Laskavé, moudré a vtipné povídání a k zamyšlení směřující kresby těšící nejen oko jsou opravdu pohlazením po duši, zvlášť takhle koncentrované na jednom místě. Moc ráda bych si měla tvou knížku fejetonů, kde si ji můžu koupit, prosím tě? Jsi tak inspirativní bytost! Jsem moc ráda, že nás život, zpívání, svedl dohromady, i když většinou jen na dálku a letmo. Stanka

Re: Pohlazení po duši

Milá Stáňo, děkuju za milou zpětnou vazbu. Je to pro mne motivace a znamení, že kresba a písmenka poskládaná jsou radostí nejen pro mne, ale mohou potěšit i druhé. Všechno, co dělám, dělám s velkou chutí a láskou, je to krásná cesta. Děkuji za ni i za podobně rezonující duše jako jsi ty.

Nahodne setkani na Tenerife

Dovolila jsem si prisednout na kafe k cesky mluvicimu stolu - cestinu tady slysim 1-2 krat za zimu. Tenerife, Puerto de la Cruz, hned vedle nadherneho kostela - chramu. Vim, kde maji i lepsi kafe, ale ten chram me “bere” vic, jak 10 let, co tu jsem pokazde v zime. Moc prijemna rodinka a - to jsem jeste nevedela, jak to!! jsou povedeny lidi. Vymenili jsme si kontakty a ja dnes vecer koukam, jak je nevsedne zajimava Mea Rai, co vsechno umi Petr a doprovazela je drobna krasna Regina. Procetla jsem si stranky, videla video a ted si budu prat, aby takovi lidi zustali v mem zivote. S Clivem, mym ang manzelem mame krasny zivotni styl a chceme mit kolem sebe lidi, co neco delaji a umi, co vedi, co je zivot. Zadna nahoda neni nahoda. Zaslouzim si takove nahody.

Přidat nový příspěvek