Čtvrté přání - CD (Duo Piacere)

Víte, co se stane, když se potkají dvě duše, jejichž struny se rozezní v čistý harmonický akord? Narodí se Radost. A radost je třeba trousit po světě, aby na něm bylo dobře.

Písně Dua Piacere jsou nejen technicky vybroušené, dynamicky propracované, ale mají ještě něco navíc. Umí na posluchače přenést silnou emoci, která je v písních zahnízděná. Je to hudba pulsující, proměnlivá, živoucí, inspirativní. Muzika, slova, ale hlavně interpretace v sobě skrývá spoustu symbolů a otevře vám volný prostor pro fantazii. Můžete tak číst mezi řádky, vložit do písně svůj osobní příběh a „odžít“ emoci vlastního srdce. Nestojíte opodál, jste součástí krásného běhu života, kde jemné vibrace interpretů rezonují s těmi vašimi. A to je dar a malý zázrak zároveň.

Mám to štěstí být součástí tohoto hudebního počinu. A to hned dvojnásobně. Jako autorka tří textů a jako autorka kreseb na bukletu.

Přijměte pozvání k čistě prostřenému stolu, kde vám bude v laskavé společnosti Dua Piacere hezky na duši.

CD za cenu 199,50 Kč je možné objednat na této adrese:  kratochvilhudebniatelier@seznam.cz

       

Boží chrám

Byl narozeninový dárek, o který jsem si drze řekla. A Pavel se stal rytířem, který udělal všechno pro to, aby mi udělal radost. A tak vystavěl z tónů Boží chrám a je nádherný. A já za něj děkuji.

Studánky

Jsou písní, kde text a muzika jdou tak těsně spolu, jak je možné si představit. Tohle úzké napojení na obsah, náladu ve mně vždycky vyvolá zimomravky. Nadlouho byly Studánky písní poslední, snad právě pro jejich silný náboj, intenzitu, niternost. Potřebovaly velký prostor a my jim ho dali.

Rosenka

Je také narozeninová. Byl to dárek pro mou milovanou vnučku Terezku k 12. narozeninám. Vzpomínám na krásný okamžik, kdy jsem jí CD a noty předávala a písničku jí poprvé zazpívala. Terezka si ji hned zamilovala a moc ráda ji zpívá. Určitě není náhoda, že i Pavel má doma Terezku., dcerku stejně starou jako je moje vnučka. Člověk žasne, jaká přediva mohou lidi spojovat. Rosenka je půvabná a dušimilá píseň. Na mém webu si ji můžete poslechnout v podání Terezky Kratochvílové. A ta od Terezky Krchňákové přiletí cobydup.