Lubomír Müller

Muž mnoha talentů, spisovatel, básník, skladatel, multiinstrumentalista. Ač se známe krátký čas, vzájemná inspirace byla a je velmi intenzivní. Během jednoho roku pro mě napsal tři písně na mé texty. A já tajně i veřejně doufám, že se dočkám čtyřlístku. A vy se můžete těšit společně se mnou, protože Lubomír píše krásnou muziku. Wikipedie
 

MOSTY 

zkracují vzdálenosti mezi lidmi. Mosty vytváří blízkost. I mě a Lubomíra Mosty přiblížily. On z Moravy, já z Čech. Nikdy jsme se neviděli, jen po písmenkách, a přece jsme vytvořili mezi sebou krásný inspirativní most...

poprvé zasvítila jako překvapení na výstavě "Blízko je do nebe", kde jsme křtili mou knihu fejetonů "Barevné tóny duše". Byla milým dárkem, který prosvětlil sváteční večer. Světlo je třeba šířit, myslím, že naše písnička takovou moc má. 

Každý autor textu nemá to štěstí, aby jeho báseň zhudebnili hned dva skladatelé. Když si však člověk něco hodně přeje, celý Vesmír se spojí, aby se jeho přání spojilo. Tak nějak se narodilo Čtvrté přání.

Miluji tě...

Mám radost z dalšího lístku do našeho tvůrčího čtyřlístku. Píseň má čtyři P-potěšila, pohladila, překvapila, přinesla radost. Melodie a harmonie se krásně snoubí se slovy, tak hezky se vzájemně doplňují.